Введите несколько слов, чтобы найти содержимое eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Недавние поиски
Техническая поддержка
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

О компании

 

 

Скачать буклет в формате .pdf  "О компании"

 

Сьогодні концерн ETI - один зі світових лідерів з виробництва електрообладнання та технічної кераміки. Висока якість і надійність устаткування підтверджена сертифікатом якості ISO 9001, а безпечність  для навколишнього середовища - екологічним сертифікатом ISO 14001. Історія заводу почалася в 1950 році в місті Ізлаке, Словенія. 70 років розвитку, удосконалення, застосування накопиченого досвіду і впровадження сучасних технологій дозволили компанії виробляти продукцію високої якості в найкоротші терміни. Суворий контроль на всіх етапах виробництва забезпечує відповідність заявленим технічним характеристикам обладнання.

Виробничі потужності Концерну ETI розташовані в 9 країнах Європи, філії - в 14 європейських країнах і партнери  в 60 країнах по всьому світу.

Широкий асортимент устаткування, що випускається, дозволяє реалізувати проекти в різних сферах, таких як енергетика, промисловість, житлове і комерційне будівництво, системи відновлюваної енергетики, силова електроніка, напівпровідникове  обладнання і тд.

Ми впевнені, що критеріями нашого успіху є повна відповідність всім запитам і потребам ринку електротехніки, надання комплексних рішень і реалізація поставлених завдань, технічна підтримка, висока кваліфікація співробітників компанії, а також гнучкість, надійність і стабільність в роботі з нашими партнерами.

 

Сертифікат офіційного виробництва

 

 
Ваша корзина пуста.